Yargı’nın Tuğçe’si takipçilerini şoke etti


Genç oyuncu Merve Ateş, sosyal medyada gündem oldu. Henüz 5 yaşındayken 2011 yılında Canım Baba dizisi ile televizyon dünyasına adım atan Ateş kısa sürede dikkatleri üzerine topladı. Hayatımın Rolü, Bu İşte Bir Yalnızlık Var, Siccin gibi yapımlarda rol alan Merve Ateş’in 2015’te Beş Kardeş adlı dizide canlandırdığı Melike karakteri ile yıldızı parladı. Yargı’nın Tuğçe’si Merve Ateş’in daha önce de çok sevilen bir dizide oynadığı yıllar sonra öğrenildi.

3 sezondur ekrana gelen Yargı dizisinin Tuğçe’si olarak beğeni toplayan Merve Ateş kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanırken son günlerin en çok adından söz edilen oyuncularından oldu.

Ilgaz emniyettekiler ile birlikte Tuğçe’nin olay yerini bulmuş, detayların peşine düşmüştür. Bulacakları en ufak delil, öğrenecekleri bilgi kırıntıları onları hiç ummadıkları yerlere sürükleyecektir. Özellikle cinayet büro tüm birimleriyle seferberlik halindedir.

Eren’in emniyetten ve olası tüm sıcak gelişmelerden bağı kesilmiştir. Olanca hıncıyla kızının soruşturmasını kendisi paralel bir şekilde yürütmek zorundadır. Kapatılmış tüm kapıların aksine ona yardım için bekleyen ardına kadar açık bir kapı bulur. İsimsiz saldırganların, Eren için bir cisme bürünmesi an meselesidir artık…

Ceylin, Yekta ile birlikte Tuğçe’nin soruşturmasında yer almak istemektedir. Emniyetten bağımsız, kendilerine has bulacakları kaynaklar olayın seyrini değiştirecektir. Tüm bunların yanı sıra, Yekta için İclal’in nefretinin kaynağını öğrenmek ve yüzleşmek hem İclal hem de kendisi için beklenmedik olacaktır.

Yargı dizisinde sular bir türlü surulmuyor… Ceylin ve Ilgaz ayrı yollardan, güçlerini birleştirerek olayın detaylarına son sürat inmektedirler. Fakat henüz bilmedikleri üçüncü bir yolun da çoktan devreye girdiğidir. Günün sonunda birbirine dolanan tüm yollar, hasta yatağında her şeyden habersiz bekleyen Tuğçe’de birleşecektir.

Sosyal medyanın konuştuğu dizi Yargı merak uyandırırken güzel oyuncu Merve Ateş de dikkatleri üzerine çekti.

Merve Ateş’i markajına alan hayranları Instagram halleriyle oldukça şaşırdı.

İşte Yargı’nın Tuğçe’si Merve Ateş’in en doğal halleri…

Yargı dizisinde Tuğçe’yi canlandıran Merve Ateş’in Sihirli Annem’deki halleri sosyal medyaya damga vurdu.

Yargı’nın Tuğçe’si Merve Ateş’in daha önce de çok sevilen bir dizide oynadığı yıllar sonra ortaya çıktı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x