Windows 11 İşletim Sistemine Sahip Monster Notebook’lar Windows’ta Copilot ile Geliyor

Monster notebooklar Windows’ta Copilot ile yanınızda!

Sadece konuşarak ya da yazarak iletişim kurabileceğiniz bu asistan sayesinde araştırmalarınızı hızlandırabilir, iş yükünüzü hafifletebilir ve oyunlarda stratejileriniz üzerine tavsiyeler alabilirsiniz. Zira masaüstünüzden doğrudan iletişim kurarak bilgisayarınızdaki sorulara hızla cevap bulmanıza yardımcı oluyor.

Ayarları kontrol etmenize, uygulamaları başlatmanıza olanak tanıyor ve bu sayede zamandan tasarruf ederek gününüzü daha verimli bir şekilde geçirebilirsiniz. Oyunlar konusunda da özel tavsiyeler alabilir ve örneğin hangi stratejinin hangi oyunda daha etkili olduğunu öğrenebilirsiniz.

Alışveriş yapmadan önce, birden çok web sitesinden istediğiniz bilgilere ulaşabilir, en iyi ürünü en uygun fiyata bulabilirsiniz. Sosyal medya gönderileri, doğum günü davetiyeleri veya okul projeleri için yaratıcı içerikler hazırlamak da Windows’ta Copilot’un sunduğu hizmetler arasında yer alıyor.

Eğer ailece bir tatil planlıyorsanız, otel seçeneklerinden, uçak biletlerine, gezilecek yerlere kadar tüm planı sizin için hazırlıyor. Yeni bir araç almayı düşünüyorsanız, Windows’ta Copilot araçların karşılaştırmalı analizlerini yapıyor ve avantajlı özellikleri sunuyor.

Monster Notebook da sunduğu Ömür Boyu Ücretsiz Bakım Garantisi ile kullanıcılarına değer verdiğini gösteriyor. Bu hizmet sayesinde, kullanıcılar cihazlarını ücretsiz olarak teknik servislere gönderebiliyor ve cihazlarının performansını ilk günkü gibi koruyabiliyorlar.

Kaynak: Shiftdelete / Teknoloji

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x